2013/14-es tanév

Területi, járási

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Szimler Patrícia

mesemondó Bs.

1. hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás

Zrínyi Matematika

5.hely

 

Kertész Mátyás

Pangea Matematika Verseny

2.hely

Heller Regina

mesemondó Bs.

3. hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás

Kalmár Matematika

4.hely

Molnár Mónika

mesemondó Bs.

1. hely (5-6. oszt.)

Jámbor Bence

Teleki Földrajz

2.hely

Jámbor Bence

Teleki Földrajz

5.hely

Heller Barbara

mesemondó Bs.

1. hely (1-2. oszt.)

Molnár Patrik

Teleki Földrajz

3.hely

 

Vajda Zsombor

mesemondó Bs.

1. hely (1-2. oszt.)

Kertész Mátyás

Teleki Földrajz

8.hely

 

Malcsik Zsombor

mesemondó Bs.

2. hely (1-2. oszt.)

Gulyás Eszter

Kaán Természetismeret

2.hely

 

Szabados Réka

mesemondó Bs.

2. hely (1-2. oszt.)

Bálint Fanni

Kaán Természetismeret

3.hely

 

Benis Zoltán

mesemondó Bs.

3. hely (1-2. oszt.)

Szrogh Zsanna

Herman Biológia

3. hely

 

György Ferenc

mesemondó Bs.

3. hely (1-2. oszt.)

Heller Beatrix

Herman Biológia

7. hely

 

Molnár Mónika

Benedek Elek

Mesemondó

2.hely (5-6. oszt.)

Kertész Mátyás,

Molnár Patrik,

Szrogh Zsanna

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 

Szimler Patrícia

Benedek Elek

Mesemondó

3.hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás Ifjú Fizikus

2.hely

 

Cseszneg Fanni

Járási rajzverseny

1.helyezés

Heller Beatrix Ifjú Fizikus

7.hely

 

Balogh Ádám

Járási rajzverseny

2.helyezés

Molnár Patrik Ifjú Fizikus

9.hely

 

Ferenczi Gábor

Járási rajzverseny

3.helyezés

   

Nagy Levente

Járási rajzverseny

3.helyezés

   

Cseszneg Dorina

Járási rajzverseny

2.helyezés

   

Szabados Milán

Járási rajzverseny

2.helyezés

   

Heller Beatrix

Bábolnai sakkfesztivál

3.helyezés

   

Vajda Zsombor

Mesemondó, Ászár

1.helyezés (1-2.kcs.)

   

Szimler Patrícia

Mesemondó, Ászár

1.helyezés (3-4.kcs.)

   

Molnár Mónika

Mesemondó, Ászár

1.helyezés (5-6.kcs)

   

Járási mesemondó-

verseny, Ászár

Legeredményesebb

iskola - díj

   

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

2.hely

   

Heller Barbara

versmondó, Bs

3.hely

   

Gazdag Zalán

versmondó, Bs

3.hely

   

Szimler Patrícia

versmondó, Bs

2.hely

   

Mireider Rebeka

versmondó, Bs

2.hely

   

Gulyás Eszter,

Kertész Kaba és

Molnár Mónika

csapata

természetismeret, K.

1.hely

Molnár Mónika

Legjobb előadó díja