2016/17-es tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Varga Ádám

mesemondó, Bs

1.hely (1-2. oszt.)

Cseszneg Fanni

Kaán Természetismeret

4.hely

Salamon Bence

Országos Nemzetiségi

Rajzpályázat

különdíj

Egri Noel

mesemondó, Bs

2. hely (1-2. oszt.)

Hajnal Brigitta

Kaán Természetismeret

5.hely

 

Szadai Zsófia

mesemondó Bs.

3. hely (1-2. oszt.)

Klenota Rajmund

Kaán Természetismeret

6.hely

 

Gazdag Zalán Péter

mesemondó, Bs

1.hely (3-4. oszt.)

Gulyás Eszter

Teleki Földrajz

3.hely

 

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

különdíj

Varga Tamás

Teleki Földrajz

5.hely

 

Ábrahám Dávid János

mesemondó, Bs

3. hely (5-6. oszt)

Németh Zsófia

Teleki Földrajz

10.hely

 

Szimler Patrícia

mesemondó Bs.

2. hely (7-8. oszt.)

Gulyás Eszter

Ifjú Fizikus

1.hely

 

Bakos Dominika

versmondó, Bs

1. hely (7-8. oszt.)

Cseszneg Dorina

Ifjú Fizikus

1.hely

 

Takács Dominik

versmondó, Bs

1. hely (5-6. oszt.)

Szimler Patrícia

Ifjú Fizikus

7.hely

 

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

1. hely (3-4.. oszt.)

Varga Tamás

Ifjú Fizikus

10.hely

 

Egri Bence

versmondó, Bs

1. hely (1-2. oszt.)

Tóth Máté

Népművészeti KI MIT TUD?

ezüst fokozat

Egri Noel

versmondó, Bs

2. hely (1-2. oszt.)

Takács Dominik

Népművészeti KI MIT TUD?

bronz fokozat

 

Benczik Hanna

versmondó, Bs

3. hely (1-2. oszt.)

Egri Noel

Megyei rajzverseny

1. hely

 

Cseszneg Fanni,

Hajnal Brigitta és

Klenota Rajmund

csapata

természetismeret,

Kisbér.

1.hely

Cseszneg Fanni és

Hajnal Brigitta

Legjobb előadó díj

Gulyás Eszter,

Németh Zsófia,

Szimler Patrícia

csapata

EU vetélkedő, Szil

3.hely

 

Takács Dominik,

népdaléneklés, Császár

3. hely

   

Tóth Kata,

Varga Tamara

népdaléneklés, Császár

2. hely

   

Molnár Rebeka

népdaléneklés, Császár

2. hely

   

Valki Ákos,

népdaléneklés, Császár

különdíj

   

Csicsergők (2. o.)

Járási KI MIT TUD?

Kiemelt arany fokozat

   

Tóth Kata, Egri Bence

Járási KI MIT TUD?

dal kategória

KIemelt arany fokozat

   

Takács Dominik

Járási KI MIT TUD?

népi ének kategória

arany fokozat

   

Varga Tamara, Egri Bence,

Tóth Máté

Járási KI MIT TUD?

zongora kategória

arany fokozat

   

Molnár Csanád

Járási KI MIT TUD?

trombita kategória

arany fokozat

   

Egri Bence

Járási KI MIT TUD?

ének kategória

arany fokozat