2010/11-es tanév

Területi, kistérségi

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Heller Regina

mesemondó, Bs

1.hely (1-2. oszt.)

Kertész Soma

Zrínyi Matematika

7.hely

Gerhard Márk

rajzverseny

13. hely

Szimler Patrícia

mesemondó, Bs

2.hely (1-2. oszt.)

Benis Olivér

Zrínyi Matem.

2.hely

Benis Olivér

Mozaik Országos

Tanulmányi

Verseny

Földrajz 7-8.

3.hely

Gulyás Eszter

mesemondó, Bs

3.hely (1-2. oszt.)

Schmerl Laura

megyei rajzverseny

díjazott

Kertész Soma

Mozaik Országos

Tanulmányi

Verseny

Földrajz 7-8.

2.hely

Varga Eszter

mesemondó Bs

1.hely (5-6. oszt.)

Kertész Soma

Hevesy Kémia

4.hely

Bársony Tibor

Gárdonyi Matematika

14. hely

Kiss Anna

mesemondó, Bs

1.hely (7-8. oszt.)

Benis Olivér

Hevesy Kémia

1.hely

Kertész Soma

Gárdonyi Matematika

17. hely

Krausz Berta

mesemondó, Bs

3.hely (7-8. oszt.)

Kertész Soma

Teleki Földrajz

3.hely

Kiss Anna

Népzenei Verseny

3. díj (csapatban)

Kiss Zoltán

Benedek Elek Mesemondó

2. hely

Benis Olivér

Teleki Földrajz

1.hely

Benis Olivér

Teleki Földrajz

6.hely

 

Varga Eszter

mesemondó, Á

1.hely

Kertész Soma

Kalmár Matematika

5.hely

 

Merkl Balázs

mesemondó, Á

3.hely

Benis Olivér

Kalmár Matematika

6.hely

 

Pék Arnold

súlyemelés 1.hely

Bársony Tibor

Kalmár Matematika

4.hely

 

Benczik Amanda,

Varga Eszter és Varga

Tibor csapata

természetismeret, K.

1.hely

Kertész Mátyás

diákolimpia-sakk

4.hely

 

Varga Eszter

versmondó, Bs

2.hely

Heller Adrián,Kertész

Soma, Wellner Bence

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 

Szimler Patrícia

versmondó, Bs

3.hely

Benis Olivér

Ifjú fizikus

1.hely

 

Kiss Zoltán

versmondó, Bs

1.hely

   

Molnár Benjamin

versmondó, Bs

2.hely

   

Krausz Berta

versmondó, Bs

2.hely

   

Kiss Anna

versmondó, Bs

3.hely

   

Kiss Anna, Balaskó Réka

Balog Mária

Német verseny

1.hely

   

Krausz Berta, Horváth Valentína,

Fricska Ibolya, Adorján Barbara

Német verseny

3.hely

   

Szrogh Zsanna

Kistérségi nyelvtan verseny

3. hely