eredmenyeink_banner_

 


 

 

2003/04-es tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Kiss Krisztina
mesemondó

1.hely

Benis Gréta

Zrínyi Matematika

4.hely

Benis Gréta

Hevessy Kémia

6.hely

Lanter Richárd

mesemondó

3.hely

Benis Gréta

Hevesy Kémia

1.hely

Benis Gréta

Teleki Földrajz

8.hely

Bársony Bianka

mesemondó

3.hely

Benis Gréta

Teleki Földrajz

1.hely

Benis Gréta

Varga T. Matematika

47.hely

Heller Adrián

szavaló

2.hely

Benis Gréta

Ifjú Fizikus

1.hely

 

Kiss Krisztina

szavaló

3.hely

Benis Gréta

Varga T. Matematika

8.hely

 

Benis Gréta

szavaló

2. hely

 

 

Kiss Krisztina

zenei

1. hely

 

 

Heller Adrián

zenei

2.hely

 

 

Weilandics Petra

nyelvtan

2.hely

 

 

Lampert Norbert

nyelvtan

3. hely

 

 

Kiss Krisztina

prózamondó

2.hely

 

 

Bársony Bianka

prózamondó

1.hely

 

 

Veréb Edina

prózamondó 2.hely

 

 

Lanter Georgina

prózamondó

3.hely

 

 

Bársony Tibor,
Kiss Krisztina,
Horváth Gergő csapata

környezetvédelem

2.hely

 

 

Benis Gréta,
Ihász Ádám,
Pordán Zsolt csapata

környezetvédelem

1.hely

 

 

 

 


 

 

2004/05-ös tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Lanter Georgina és
Benczik Roxána

rajz

1.hely

Benis Gréta

Varga T. Matem.

3.hely

Benis Gréta

Varga T. Matematika

Benis Gréta,
Akkermann Csilla,
Veréb Edina,
Ihász Ádám csapata

olimpiai vetélkedő

1.hely

Benis Gréta

Teleki Földrajz

1.hely

Benis Gréta

Teleki Földrajz

6.hely

Kiss Krisztina

mesemondó

1.hely

Benczik Roxána

Kaán K. Term.ism.

6. hely

 

Heller Adrián

mesemondó

3.hely

Lanter Georgina

Kaán K. Term.ism.

7. hely

 

Bársony Bianka

mesemondó

1.hely

Szász Károly

szavaló

2.hely

 

Lanter Georgina

mesemondó

3.hely

Veréb Edina

szavaló

6.hely

 

Kiss Anna

prózamondó

1.hely

Benis Gréta

Kalmár Matem.

2.hely

 

Veréb Edina

prózamondó

1.hely

Benczik Roxána

Kalmár Mat.

7. hely

 

Kiss Krisztina

prózamondó

2. hely

Benis Gréta

Hevesy Kémia

2.hely

 

Weilandics Petra

prózamondó

3.hely

Bársony Tibor

Gárdonyi Matematika

7.hely

 

Szász Károly

szavaló

1.hely

Benis Gréta

Ifjú Fizikus

5.hely

 

Veréb Edina

szavaló

2.hely

Benis Gréta

Zrínyi Matem.

9.hely

 

Kiss Anna

szavaló

1.hely

 

 

Heller Adrián

szavaló

2.hely

 

 

Kiss Krisztina

szavaló

2.hely

 

 

Horváth Ágnes

szavaló

2.hely

 

 

Benczik Roxána,
Lanter Georgina,
Veréb Edina csapata

természetismeret

1.hely

 

 

Heller Adrián

zenei

2.hely

 

 

Kiss Krisztina

zenei

3.hely

 

 

Benis Gréta,
Ihász Ádám,
Kökény Kitti csapata

környezetvédelem

1. hely

 

 

Bársony Bianka,
Horváth Gergő,
Veréb Edina

környezetvédelem

3. hely

 

 

 


 

 

2005/06-os tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Kiss Anna

mesemondó

2.hely

Lanter Georgina

Zrínyi Matem.

5.hely

Klenota Barbara

Teleki Földrajz

9.hely

Kiss Krisztina

mesemondó

2.hely

Weilandics Petra

népdaléneklés

3.hely

 

Heller Adrián

mesemondó

3. hely

Klenota Barbara

Teleki Földrajz

1.hely

 

Bársony Bianka

mesemondó 2.hely

Lanter Richárd

prózamondó 3.hely

 

Lanter Georgina

mesemondó

3.hely

Kiss Anna

prózamondó

3.hely

 

Veréb Edina

könyvtárhasználati

1. hely

Szrogh Bence

Kaán Körny.ism.

5.hely

 

Pisch Annamária

könyvtárhasználati

2. hely

Klenota Barbara

Ifjú Fizikus

5.hely

 

Kiss Anna

szavaló

1.hely

Veréb Edina

Ifjú Fizikus

6.hely

 

Heller Adrián

szavaló

1.hely

 

 

Kiss Krisztina

szavaló

3.hely

 

 

Szász Károly

szavaló

3.hely

 

 

Benis Olivér

zenei

1.hely

 

 

Bársony Tibor

zenei

1.hely

 

 

Lanter Richárd

zenei

1.hely

 

 

Heller Adrián

zenei

2.hely

 

 

Kiss Anna

prózamondó

2.hely

 

 

Bársony Tibor

prózamondó

3.hely

 

 

Benczik Roxána,
Kiss Krisztina,

Szrogh Bence csapata

környezetvédelmi

1.hely

 

 

Benis Olivér,
Heller Adrián,
Wágner Gábor csapata

környezetvédelmi

2. hely

 

 

Szrogh Bence,
Lampert Norbert,
Wágner Zsanett

természetismeret

2. hely

 

 

Wellner Bence

nyelvtan

2. hely

 

 

 


 

 

2006/07-es tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Heller Adrián

mesemondó

1.hely

Veréb Edina,
Kiss Krisztina,
Weilandics Petra

népdaléneklés

1.hely

Klenota Barbara

Teleki Földrajz

6.hely

Kiss Anna

mesemondó

2.hely

Lanter Georgina

Teleki Földrajz

1.hely

Lanter Georgina

Teleki Földrajz

18.hely

Benis Olivér

mesemondó

3. hely

Klenota Barbara

Teleki Földrajz

1.hely

Benczik Roxána

Gárdonyi Logika

8. hely

Kiss Krisztina

mesemondó

1.hely

Benczik Roxána

Teleki Földrajz

3.hely

 

Lanter Georgina

mesemondó

3.hely

Száz Tamás

Teleki Földrajz

3.hely

 

Kiss Anna

prózamondó

1. hely

Benis Olivér

Kalmár Matemat.

4.hely

 

Kiss Krisztina

prózamondó

1. hely

Lanter Georgina

Hevesy Kémia

4.hely

 

Varga Eszter

prózamondó

1.hely

Lanter Georgina

Ifjú Fizikus

2. hely

 

Kiss Krisztina,
Nagy Zsolt,
Szabó Ákos, csapata

term.ism.

1.hely

Benczik Roxána

Ifjú Fizikus

4.hely

 

Lampert Norbert,
Szrogh Bence,
Wágner Zsanett csapata

term.ism.

1.hely

 

 

Kiss Anna

zenei

1.hely

 

 

Kiss Krisztina

zenei

1.hely

 

 

Heller Adrián

zenei

2.hely

 

 

Lanter Georgina

zenei

3.hely

 

 

Heller Adrián

szavaló

1.hely

 

 

Kiss Krisztina

szavaló

1.hely

 

 

Kiss Anna

szavaló

2.hely

 

 

Varga Eszter

szavaló

3.hely

 

 

 


 

 

2007/08-as tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Kiss Krisztina

Szép Magyar Beszéd

1.hely

Kiss Krisztina

Szép Magyar Beszéd

1.hely

Szrogh Bence

Teleki Földrajz

10.hely

Krausz Berta

Szép Magyar Beszéd

3.hely

Szrogh Bence

Teleki Földrajz

1.hely

Benczik Roxána

Teleki Földrajz

18.hely

Balaskó Réka

néptánc

1. hely

Benczik Roxána

Teleki Földrajz

1.hely

 

Heller Adrián

mesemondó

2.hely

Lampert Norbert

Teleki Földrajz

2.hely

 

Kiss Anna

mesemondó

1.hely

Lanter Georgina

Teleki Földrajz

2.hely

 

Kiss Anna

prózamondó

1.hely

Bársony Bianka

Teleki Földrajz

6.hely

 

Kiss Krisztina

mesemondó

1.hely

Varga Eszter

nyelvtan

6. hely

 

Kiss Zoltán

prózamondó

1.hely

Benis Olivér

nyelvtan

8.hely

 

Krausz Berta

mesemondó

3.hely

Kertész Soma

Kaán Károly

5.hely

 

Krausz Berta

prózamondó

3.hely

Lanter Georgina

Öveges Fizika

3. hely

 

Mayer Annamária

mesemondó

2.hely

Benczik Roxána

Öveges Fizika

1.hely

 

Nagy Nikolett

mesemondó

2.hely

Lanter Georgina

Ifjú Fizikus

1.hely

 

Prosszer Vivien

mesemondó

2.hely

Lampert Norbert

Ifjú Fizikus

4.hely

 

Varga Eszter

mesemondó

2.hely

Benis Olivér

Zrínyi Ilona

9.hely

 

Szrogh Bence

„eszperente”

1.hely

Kertész Soma

Sakk

2.hely

 

Bársony Tibor,
Heller Adrián,
Kertész Soma csapata

term.ism.

1.hely

Kertész Mátyás

Sakk

10. hely

 

Kiss Krisztina,
Nagy Zsolt,
Szabó Ákos csapata

term. ism.

1.hely

Benis Olivér

Gárdonyi Logika

8. hely

 

Kiss Zoltán

szavaló

1.hely

Kiss Krisztina,
Mayer Annamária,

Ziska Vivien

EU-vetélkedő

1.hely

 

Jámbor Bence

szavaló

2.hely

 

 

Kiss Anna

szavaló

1.hely

 

 

Hajdók Bence

szavaló

3.hely

 

 

Heller Adrián

szavaló

2.hely

 

 

Kiss Krisztina

szavaló

2.hely

 

 

Bársony Bianka,
Lampert Norbert,
Lanter Georgina csapata

EU vetélkedő

2.hely

 

 

Varga Eszter

nyelvtan

3.hely

 

 

Szász Károly

szavaló

3.hely

 

 

 


 

 

2008/09-es tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Zentai Tamás

kisplasztika

1.hely

Benis Olivér

Zrínyi Matem.

2.hely

Kiss Krisztina

Tiszán innen Dunán túl Népdal

kiemelt arany minősítés

Szrogh Zsanna

kisplasztika

2.hely

Kertész Soma

Zrínyi Matem.

3.hely

Kiss Krisztina

Szép Magyar Beszéd

bronz fokozat

Horváth Mirjam

kisplasztika

3.hely

Szogh Bence

Teleki Földrajz

2.hely

Kertész Soma

Gárdonyi Matem.

14.hely

Varga Eszter

mesemondó

3.hely

Lampert Norbert

Teleki Földrajz

3.hely

 

Kiss Krisztina

mesemondó

1.hely

Mayer Annamária

Teleki Földrajz

5.hely

 

Krausz Berta

mesemondó

3.hely

Kiss Krisztina,
Deák Krisztián

néptánc

1.hely

 

Mayer Annamária

mesemondó

3.hely

Balaskó Réka

néptánc

3.hely

 

Kiss Krisztina

német énekverseny

1.hely

Kiss Krisztina

Tiszán innen Dunán túl Népdal

1.hely

 

Jámbor Bence

prózamondó

1.hely

Kiss Krisztina

Szép Magyar Beszéd

országos versenyre delegált

 

Varga Eszter

prózamondó

1.hely

Benis Olivér

Kaán Term.ism.

3.hely

 

Krausz Berta

prózamondó

1.hely

Kertész Soma

Kaán Term.ism.

5.hely

 

Kiss Krisztina

prózamondó 1.hely

Szrogh Bence

Simonyi Helyesírás 10. hely

 

Benis Olivér,
Cser Attila,
Kiss Anna csapata

természetismeret

1.hely

Kertész Mátyás

Tornádó kupa,

sakk

1.hely

 

Bársony Tibor,
Kertész Soma,
Ziska Vivien csapata

természetismeret

1. hely

Kiss Zoltán

vers-és prózamondó

1. hely

 

Wágner Zsanett

rajz és grafika

3.hely

Mayer Annamária,
Kiss Krisztina,
Ziska Vivien

EU-vetélkedő, Szíl

1.hely

 

Lampert Norbert,
Szrogh Zsanna,
Mayer Annamária csapata

EU vetélkedő

2.hely

 

 

Molnár Benjamin

szavaló

3.hely

 

 

Heller Adrián

szavaló

1.hely

 

 

Krausz Berta

szavaló

2.hely

 

 

Kiss Krisztina

szavaló

3.hely

 

 

Balaskó Réka

néptánc

2.hely

 

 

Kiss Zoltán

néptánc

2.hely

 

 

 


 

2009/10-es tanév

Területi, kistérségi

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Kiss Anna

mesemondó, S.

1.hely

Kiss Zoltán

vers-és prózamondó

3.hely

Kertész Soma

Gárdonyi Matematika

14.hely

Varga Eszter

mesemondó, S.

2.hely

Kertész Soma

Kalmár Matematika

3.hely

Benis Olivér

Gárdonyi Matematika

 

Nagy Nikolett

mesemondó, S.

3.hely

Benis Olivér

Kalmár Matematika

3.hely

Bársony Tibor

Gárdonyi Matematika

 

Mayer Annamária

mesemondó, S.

1.hely

Bársony Tibor

Kalmár Matematika

7.hely

Kertész Soma

Teleki Földrajz

17.hely

Kiss Krisztina

mesemondó, S.

3.hely

Kertész Soma

Zrínyi Matematika

6.hely

Benis Olivér

Kaán Természetismeret

9. hely

Krausz Berta

mesemondó, S.

3.hely

Kertész Soma

Hevesy Kémia

8.hely

 

Molnár Benjamin

mesemondó, S.

2.hely

Kertész Soma

Teleki Földrajz

1.hely

 

Kertész Mátyás

sakk, Bős.

1.hely

Wellner Bence

Teleki Földrajz

3.hely

 

Kertész Soma

sakk, Bős.

2.hely

Ziska Vivien

Teleki Földrajz

4.hely

 

Benis Olivér, Kiss

Anna, Nagy Emil

csapata

természetismeret, K.

1.hely

Mayer Annamária

Teleki Földrajz

5.hely

 

Varga Eszter

mesemondó, Á.

2.hely

Benis Olivér

Kaán Term.ism.

1.hely

 

Kiss Anna

mesemondó, Á.

3.hely

Mayer Annamária, Kiss

Krisztina, Ziska Vivien

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 

Krausz Berta

mesemondó, Á.

1.hely

   

Kertész Mátyás

sakk, K.

2.hely

   

Kiss Zoltán

mesemondó, Bsz.

1.hely

   

Kiss Zoltán

mesemondó, K.

1.hely

   

Kiss Zoltán

néptánc

1.hely

   

Kiss Krisztina-

Deák Krisztán páros

népi tánc

3.hely

 

 

 

Pék Arnold

súlyemelő verseny

1.hely

 

 

 

Kiss Anna

mesemondó, Bsz.

2.hely

 

 

 

Karkuczka Zsolt

rajzverseny, K.

3.hely

 

 

 

Ősz Barbara

kisplasztika, K.

1.hely

   

Kiss Zoltán

mesemondó, Á

1.hely

   

Kiss Zoltán

versmondó, Bs

1.hely

   

Heller Adrián

versmondó, Bs

1.hely

   

Kiss Anna

versmondó, Bs

1.hely

   

Kiss Krisztina

versmondó, Bs

2.hely

   

Krausz Berta

versmondó, Bs

3.hely

   

Varga Eszter

versmondó, Bs

3.hely

   

Gulyás Eszter

versmondó, Bs

3.hely

   

Szrogh Zsanna

nyelvtan

3.hely

   

 

 


 

 

2010/11-es tanév

Területi, kistérségi

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Heller Regina

mesemondó, Bs

1.hely (1-2. oszt.)

Kertész Soma

Zrínyi Matematika

7.hely

Gerhard Márk

rajzverseny

13. hely

Szimler Patrícia

mesemondó, Bs

2.hely (1-2. oszt.)

Benis Olivér

Zrínyi Matem.

2.hely

Benis Olivér

Mozaik Országos

Tanulmányi

Verseny

Földrajz 7-8.

3.hely

Gulyás Eszter

mesemondó, Bs

3.hely (1-2. oszt.)

Schmerl Laura

megyei rajzverseny

díjazott

Kertész Soma

Mozaik Országos

Tanulmányi

Verseny

Földrajz 7-8.

2.hely

Varga Eszter

mesemondó Bs

1.hely (5-6. oszt.)

Kertész Soma

Hevesy Kémia

4.hely

Bársony Tibor

Gárdonyi Matematika

14. hely

Kiss Anna

mesemondó, Bs

1.hely (7-8. oszt.)

Benis Olivér

Hevesy Kémia

1.hely

Kertész Soma

Gárdonyi Matematika

17. hely

Krausz Berta

mesemondó, Bs

3.hely (7-8. oszt.)

Kertész Soma

Teleki Földrajz

3.hely

Kiss Anna

Népzenei Verseny

3. díj (csapatban)

Kiss Zoltán

Benedek Elek Mesemondó

2. hely

Benis Olivér

Teleki Földrajz

1.hely

Benis Olivér

Teleki Földrajz

6.hely

 

Varga Eszter

mesemondó, Á

1.hely

Kertész Soma

Kalmár Matematika

5.hely

 

Merkl Balázs

mesemondó, Á

3.hely

Benis Olivér

Kalmár Matematika

6.hely

 

Pék Arnold

súlyemelés 1.hely

Bársony Tibor

Kalmár Matematika

4.hely

 

Benczik Amanda,

Varga Eszter és Varga

Tibor csapata

természetismeret, K.

1.hely

Kertész Mátyás

diákolimpia-sakk

4.hely

 

Varga Eszter

versmondó, Bs

2.hely

Heller Adrián,Kertész

Soma, Wellner Bence

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 

Szimler Patrícia

versmondó, Bs

3.hely

Benis Olivér

Ifjú fizikus

1.hely

 

Kiss Zoltán

versmondó, Bs

1.hely

   

Molnár Benjamin

versmondó, Bs

2.hely

   

Krausz Berta

versmondó, Bs

2.hely

   

Kiss Anna

versmondó, Bs

3.hely

   

Kiss Anna, Balaskó Réka

Balog Mária

Német verseny

1.hely

   

Krausz Berta, Horváth Valentína,

Fricska Ibolya, Adorján Barbara

Német verseny

3.hely

   

Szrogh Zsanna

Kistérségi nyelvtan verseny

3. hely

   
     
     

 


 

2011/12-es tanév

Területi, kistérségi

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Gulyás Eszter

mesemondó, Bs

2. hely (3-4. oszt.)

Molnár Krisztián

Márton Napi Táncverseny

3. hely

Benis Olivér

Mozaik Országos

Tanulmányi

Verseny

Földrajz

1.hely

Szimler Patrícia

mesemondó, Bs

2.hely (1-2. oszt.)

Kertész Mátyás

Zrínyi Matematika

12.hely

Benis Olivér

Mozaik Országos

Tanulmányi

Verseny

Számítástechnika

3.hely

Takács Dominik

mesemondó, Bs

1.hely (1-2. oszt.)

Benis Olivér

Zrínyi Matematika

7.hely

Benis Olivér

Teleki Földrajz

2.hely

Varga Eszter

mesemondó, Bs

2.hely (7-8. oszt.)

Benis Olivér

Hevesy Kémia

1.hely

Jámbor Bence

Kaán Természetismeret

6. hely

Bakos Dominika

Benedek Elek Mesemondó

3. hely (3-4. oszt.)

Varga Tibor

Történelem

10.hely

 

Merkl Balázs

Benedek Elek

Mesemondó

1.hely (5-6. oszt.)

Benis Olivér

Kalmár Matematika

1.hely

 

Heller Beatrix

Bábolnai Sakkfesztivál

3.hely

Kertész Mátyás

Kalmár Matematika

9.hely

 

Varga Eszter

versmondó, Bs

2.hely

Kertész Mátyás

Kaán Természetismeret

4.hely

 

Molnár Mónika

versmondó, Bs

2.hely

Szrogh Zsanna

Kaán Természetismeret

2.hely

 

Merkl Balázs

versmondó, Bs

1.hely

Jámbor Bence

Kaán Természetismeret

1.hely

 

Iván Nikoletta

versmondó, Bs

különdíj

Benczik Amanda

Teleki Földrajz

5.hely

 

Jámbor Bence,

Kertész Mátyás és

Szrogh Zsanna

csapata

természetismeret, K.

1.hely

Wágner Gábor

Teleki Földrajz

5.hely

 
 

Varga Tibor

Teleki Földrajz

2.hely

 
 

Nagy Emil

Teleki Földrajz

5.hely

 
 

Benis Olivér

Teleki Földrajz

1.hely

 
 

Benis Olivér, Nagy Emil,

Nagy Nikolett

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 
 

Benis Olivér

Ifjú Fizikus

2.hely

 
 

 

 

 

2012/13-as tanév

Területi, kistérségi

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Benis Zoltán

mesemondó Bs.

3.hely (1-2. oszt.)

Kertész Mátyás

Zrínyi Matematika

4.hely

 

Kertész Mátyás

Mozaik Tanulmányi

Verseny

Természetismeret

11.hely

Heller Regina

mesemondó Bs.

2. hely (3-4. oszt.)

Bálint Fanni

Kaán Természetismeret

1.hely

Iván Nikoletta

mesemondó Bs.

3. hely (3-4. oszt.)

Jámbor Bence

Kaán Természetismeret

3.hely

Jámbor Bence

Mozaik Tanulmányi

Verseny

Természetismeret

1.hely

Szimler Patrícia

mesemondó Bs.

3. hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás

Kaán Természetismeret

4.hely

 

Merkl Balázs

mesemondó Bs.

3. hely (5-6. oszt.)

Szrogh Zsanna

Kaán Természetismeret

5.hely

 

Merkl Balázs

Benedek Elek

Mesemondó

3.hely (5-6. oszt.)

Zentai Tamás

Kaán Természetismeret

7.hely

 

Heller Regina

Benedek Elek

Mesemondó

3.hely (3-4.. oszt.)

Wágner Gábor

Teleki Földrajz

5.hely

 

Takács Dominik

Benedek Elek

Mesemondó

3.hely (1-2.. oszt.)

Varga Tibor

Teleki Földrajz

6.hely

 

Heller Beatrix

Bábolnai Sakkfesztivál

2.hely

Benczik Amanda

Teleki Földrajz

8.hely

 

Merkl Balázs

mesemondó Ászár

1. hely (5-6. oszt.)

Benczik Amanda,

Varga Tibor,

Wágner Gábor

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 

Jámbor Bence,

Kertész Mátyás és

Szrogh Zsanna

csapata

természetismeret,

Kisbér

1.hely

   

Varga Eszter

versmondó, Bs

2.hely

   

Ábrahám Dávid

versmondó, Bs

2.hely

   

Gulyás Eszter

versmondó, Bs

3.hely

   
 

 

2013/14-es tanév

Területi, járási

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Szimler Patrícia

mesemondó Bs.

1. hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás

Zrínyi Matematika

5.hely

 

Kertész Mátyás

Pangea Matematika Verseny

2.hely

Heller Regina

mesemondó Bs.

3. hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás

Kalmár Matematika

4.hely

Molnár Mónika

mesemondó Bs.

1. hely (5-6. oszt.)

Jámbor Bence

Teleki Földrajz

2.hely

Jámbor Bence

Teleki Földrajz

5.hely

Heller Barbara

mesemondó Bs.

1. hely (1-2. oszt.)

Molnár Patrik

Teleki Földrajz

3.hely

 

Vajda Zsombor

mesemondó Bs.

1. hely (1-2. oszt.)

Kertész Mátyás

Teleki Földrajz

8.hely

 

Malcsik Zsombor

mesemondó Bs.

2. hely (1-2. oszt.)

Gulyás Eszter

Kaán Természetismeret

2.hely

 

Szabados Réka

mesemondó Bs.

2. hely (1-2. oszt.)

Bálint Fanni

Kaán Természetismeret

3.hely

 

Benis Zoltán

mesemondó Bs.

3. hely (1-2. oszt.)

Szrogh Zsanna

Herman Biológia

3. hely

 

György Ferenc

mesemondó Bs.

3. hely (1-2. oszt.)

Heller Beatrix

Herman Biológia

7. hely

 

Molnár Mónika

Benedek Elek

Mesemondó

2.hely (5-6. oszt.)

Kertész Mátyás,

Molnár Patrik,

Szrogh Zsanna

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 

Szimler Patrícia

Benedek Elek

Mesemondó

3.hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás Ifjú Fizikus

2.hely

 

Cseszneg Fanni

Járási rajzverseny

1.helyezés

Heller Beatrix Ifjú Fizikus

7.hely

 

Balogh Ádám

Járási rajzverseny

2.helyezés

Molnár Patrik Ifjú Fizikus

9.hely

 

Ferenczi Gábor

Járási rajzverseny

3.helyezés

   

Nagy Levente

Járási rajzverseny

3.helyezés

   

Cseszneg Dorina

Járási rajzverseny

2.helyezés

   

Szabados Milán

Járási rajzverseny

2.helyezés

   

Heller Beatrix

Bábolnai sakkfesztivál

3.helyezés

   

Vajda Zsombor

Mesemondó, Ászár

1.helyezés (1-2.kcs.)

   

Szimler Patrícia

Mesemondó, Ászár

1.helyezés (3-4.kcs.)

   

Molnár Mónika

Mesemondó, Ászár

1.helyezés (5-6.kcs)

   

Járási mesemondó-

verseny, Ászár

Legeredményesebb

iskola - díj

   

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

2.hely

   

Heller Barbara

versmondó, Bs

3.hely

   

Gazdag Zalán

versmondó, Bs

3.hely

   

Szimler Patrícia

versmondó, Bs

2.hely

   

Mireider Rebeka

versmondó, Bs

2.hely

   

Gulyás Eszter,

Kertész Kaba és

Molnár Mónika

csapata

természetismeret, K.

1.hely

Molnár Mónika

Legjobb előadó díja

   
     

 

 

2014/15-ös tanév

Területi, kistérségi

versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Benis Zoltán

mesemondó Bs.

2.hely (1-3. oszt.)

Kertész Mátyás

Zrínyi Matematika

9.hely

Jámbor Bence

Teleki Földrajz

9.hely

Szimler Patrícia

mesemondó Bs.

3. hely (4-5. oszt.)

Jámbor Bence

Teleki Földrajz

1.hely

Ábrahám Dávid

mesemondó Bs

1.hely (1-3. oszt.)

Molnár Patrik

Teleki Földrajz

4.hely

Varga Tamás

Kaán Természetismeret

24.hely

Horváth Viktória

mesemondó Bs.

3. hely (1-3. oszt.)

Kertész Mátyás

Teleki Földrajz

5.hely

 

Vajda Zsombor

mesemondó Bs.

3. hely (1-3. oszt.)

Benczik Petra

Teleki Földrajz

10.hely

 

Gulyás Eszter

mesemondó Bs.

3. hely (6-8. oszt.)

Varga Tamás

Kaán Természetismeret

1.hely

 

Szimler Patrícia

Benedek Elek

Mesemondó

3.hely (5-6. oszt.)

Gulyás Eszter

Kaán Természetismeret

2.hely

 

Vajda Zsombor

Benedek Elek

Mesemondó

3.hely (3-4. oszt.)

Kertész Mátyás

Öveges József Fizika

1.hely

 

Gulyás Eszter

Benedek Elek

Mesemondó

1.hely (5-6. oszt.)

Kertész Mátyás,

Heller Beatrix,

Szrogh Zsanna

csapata

EU vetélkedő, Szil

1.hely

 

Szimler Patrícia

Mesemondó, Ászár

2.helyezés (5-6.kcs.)

Heller Beatrix Ifjú Fizikus

6.hely

 

Gazdag Zalán

Mesemondó, Ászár

2.helyezés (1-2.kcs.)

   

Történelem verseny

4. hely

Heller Beatrix, Szrogh Zsanna

Jámbor Bence

   

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

1.hely

   

Vajda Zsombor

versmondó, Bs

1.hely

   

Gazdag Zalán

versmondó, Bs

3.hely

   

Malcsik Zsombor

versmondó, Bs

2.hely

   

Molnár Mónika

versmondó, Bs

2.hely

   

Molnár Anna

versmondó, Bs

különdíj

   

 

 

2015/16-os tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Molnár Rebeka

mesemondó, Bs

1.hely (3-4. oszt.)

Gulyás Eszter

Teleki Földrajz

3.hely

 

Szimler Patrícia

mesemondó Bs.

1. hely (5-6. oszt.)

Varga Tamás

Kaán Természetismeret

2.hely

 

Hajnal Péter László

mesemondó, Bs

2. hely (1-2. oszt.)

Gulyás Eszter,

Kutak Elizabet,

Mireider Rebeka

csapata

EU vetélkedő, Szil

3.hely

 

Ábrahám Dávid János

mesemondó, Bs

3. hely (3-4. oszt.)

Gulyás Eszter

Ifjú Fizikus

1.hely

 

Szimler Patrícia

Benedek Elek

mesemondó Bsz.

1. hely (5-6. oszt.)

   

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

1.hely (3-4. oszt.)

   

Ábrahám Dávid

mesemondó Bs

2.hely (3-4. oszt.)

   

Gazdag Zalán

versmondó, Bs

3.hely (3-4. oszt.)

   

Bakos Dominika

versmondó, Bs

1. hely (7-8. oszt.)

   

Egri Bence

népdaléneklés, Császár

1. hely

   

Tóth Kata,

Varga Tamara

népdaléneklés, Császár

1. hely

   

Takács Dominik,

népdaléneklés, Császár

3. hely

   

Valki Ákos

népdaléneklés, Császár

3. hely

   

Benczik Hanna,

Egri Bence, Tóth Máté

népdaléneklés, Császár

2. hely

   

Heller Barbara,

Rakita Boglárka

népdaléneklés, Császár

2. hely

   

Heller Regina,

Szimler Patrícia és

Varga Tamás

csapata

természetismeret,

Kisbér.

1.hely

Szimler Patrícia

Legjobb előadó díja

   

Gazdag Zalán

Területi szavalóverseny

2. hely

   

Salamon Bence

Járási sakkverseny

3. hely

   

 

2016/17-es tanév

Területi, kistérségi versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Varga Ádám

mesemondó, Bs

1.hely (1-2. oszt.)

Cseszneg Fanni

Kaán Természetismeret

4.hely

Salamon Bence

Országos Nemzetiségi

Rajzpályázat

különdíj

Egri Noel

mesemondó, Bs

2. hely (1-2. oszt.)

Hajnal Brigitta

Kaán Természetismeret

5.hely

 

Szadai Zsófia

mesemondó Bs.

3. hely (1-2. oszt.)

Klenota Rajmund

Kaán Természetismeret

6.hely

 

Gazdag Zalán Péter

mesemondó, Bs

1.hely (3-4. oszt.)

Gulyás Eszter

Teleki Földrajz

3.hely

 

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

különdíj

Varga Tamás

Teleki Földrajz

5.hely

 

Ábrahám Dávid János

mesemondó, Bs

3. hely (5-6. oszt)

Németh Zsófia

Teleki Földrajz

10.hely

 

Szimler Patrícia

mesemondó Bs.

2. hely (7-8. oszt.)

Gulyás Eszter

Ifjú Fizikus

1.hely

 

Bakos Dominika

versmondó, Bs

1. hely (7-8. oszt.)

Cseszneg Dorina

Ifjú Fizikus

1.hely

 

Takács Dominik

versmondó, Bs

1. hely (5-6. oszt.)

Szimler Patrícia

Ifjú Fizikus

7.hely

 

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

1. hely (3-4.. oszt.)

Varga Tamás

Ifjú Fizikus

10.hely

 

Egri Bence

versmondó, Bs

1. hely (1-2. oszt.)

Tóth Máté

Népművészeti KI MIT TUD?

ezüst fokozat

Egri Noel

versmondó, Bs

2. hely (1-2. oszt.)

Takács Dominik

Népművészeti KI MIT TUD?

bronz fokozat

 

Benczik Hanna

versmondó, Bs

3. hely (1-2. oszt.)

Egri Noel

Megyei rajzverseny

1. hely

 

Cseszneg Fanni,

Hajnal Brigitta és

Klenota Rajmund

csapata

természetismeret,

Kisbér.

1.hely

Cseszneg Fanni és

Hajnal Brigitta

Legjobb előadó díj

Gulyás Eszter,

Németh Zsófia,

Szimler Patrícia

csapata

EU vetélkedő, Szil

3.hely

 

Takács Dominik,

népdaléneklés, Császár

3. hely

   

Tóth Kata,

Varga Tamara

népdaléneklés, Császár

2. hely

   

Molnár Rebeka

népdaléneklés, Császár

2. hely

   

Valki Ákos,

népdaléneklés, Császár

különdíj

   

Csicsergők (2. o.)

Járási KI MIT TUD?

Kiemelt arany fokozat

   

Tóth Kata, Egri Bence

Járási KI MIT TUD?

dal kategória

KIemelt arany fokozat

   

Takács Dominik

Járási KI MIT TUD?

népi ének kategória

arany fokozat

   

Varga Tamara, Egri Bence,

Tóth Máté

Járási KI MIT TUD?

zongora kategória

arany fokozat

   

Molnár Csanád

Járási KI MIT TUD?

trombita kategória

arany fokozat

   

Egri Bence

Járási KI MIT TUD?

ének kategória

arany fokozat

   

 

2017/18-as tanév

Területi, járási versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Egri Noel

"Klímaváltozás" rajzverseny

1. hely

Heller Barbara

Betlehem készítő verseny,

Győr

Különdíj

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Egri Noel

1. hely (2. oszt.)

Szimler Patrícia

mesemondó, Bs

1. hely (7-8. oszt.)

 

Varga Tamás

Teleki Földrajz

8.hely

Nemzetiségi rajzverseny

Molnár Dávid

különdíj (3. oszt.)

Ábrahám Dávid János

mesemondó, Bs

3. hely (5-6. oszt)

 

Cseszneg Dorina

Teleki Földrajz

3.hely

 

Molnár Rebeka

mesemondó, Bs

3. hely (5-6. oszt)

Cseszneg Fanni

Kaán Természetismeret

8.hely

 

Varga Ádám

mesemondó, Bs

1. hely (3-4. oszt)

Tóth Martin

Kaán Természetismeret

5.hely

 

Nagy Csenge

mesemondó, Bs

2. hely (3-4. oszt)

Hajnal Brigitta

Kaán Természetismeret

3.hely

 

Bakai Borbála

mesemondó, Bs

2. hely (1-2. oszt)

Molnár Rebeka

Kaán Természetismeret

2.hely

 

Csóka Emerencia

mesemondó, Bs

1. hely (1-2. oszt)

Kokas Nikoletta

Kaán Természetismeret

1.hely

 

Szadai Zsófia

mesemondó, Bs

3. hely (3-4. oszt)

 

 

 

Ferenczi G., Heller B.,

Salamon B. csapata

Járási sakkverseny

1. hely

Takács Dominik

Ifjú Fizikus

2.hely

 

Ábrahám Dávid

Járási sakkverseny 2. hely

Karkuczka Soma

Ifjú Fizikus

5.hely

 

Sajkás Dominik

Járási sakkverseny 3. hely

Víz világnapi rajzverseny

Molnár Dávid

1. hely (3. oszt.)

 

Rézfúvós verseny

Molnár Csanád

ezüst fokozat

Víz világnapi rajzverseny

Egri Noel

2. hely (2. oszt.)

 

Ábrahám Dávid

Benedek Elek

mesemondó Bsz.

3. hely (5-6. oszt.)

Víz világnapi rajzverseny

Láng Jázmin

3. hely (2. oszt.)

 

Molnár Rebeka

Benedek Elek

mesemondó Bsz.

1. hely (5-6. oszt.)

Tűzmegelőzési rajzverseny

Egri Noel

1. hely (2. oszt.)

 

Varga Ádám

Benedek Elek

mesemondó Bsz.

3. hely (3-4. oszt.)

Tűzmegelőzési rajzverseny

Láng Jázmin

2. hely (2. oszt.)

 

Iván Judit (1. oszt.)

Járási rajzverseny 1. hely

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Babusák Darina

1. hely (6. oszt.)

 

Bakai Borbála (1. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Iván Boglárka

2. hely (6. oszt.)

 

Hadas Zsigmond (1. oszt.)

Járási rajzverseny 3. hely

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Babusák Roland

különdíj (3. oszt.)

 

Egri Noel (2. oszt.)

Járási rajzverseny 1. hely

Aranykocsi rajzverseny

Egri Noel

1. hely (2. oszt.)

 

Ferenczi Júlia Flóra (1. oszt.)

Járási rajzverseny 3. hely

Aranykocsi rajzverseny

Bakai Borbála

3. hely (1. oszt.)

 

Safranyik Eszter (3. oszt.)

Járási rajzverseny 1. hely

Aranykocsi rajzverseny

Molnár Dávid

különdíj (3. oszt.)

 

Szadai Zsófia (3. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

 

Víz világnapi rajzverseny

Benczik Hanna

1. hely (3. oszt.)

 

Cseszneg Kata (4. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

   

Kauba Katalin (5. oszt.)

Járási rajzverseny 3. hely

   

Iván Boglárka (6. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

   

Molnár Rebeka

Mesemondó, Ászár

2.helyezés (5-6.kcs.)

   

Egri Noel

versmondó, Bs

2. hely (1-2. oszt.)

   

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

1. hely (3-4.. oszt.)

   

Takács Dominik

versmondó, Bs

3. hely (7-8. oszt.)

   

Varga Ádám

mesemondó, Bs

2.hely (3-4. oszt.)

   

Cseszneg Fanni,

Hajnal Brigitta és

Tóth Martin

csapata

természetismeret 6.o.,

Kisbér.

1.hely

   

Kokas Nikoletta,

Molnár Rebeka és

Ősz Réka

csapata

természetismeret 5.o.,

Kisbér.

1.hely

Molnár Rebeka

Legjobb

előadói díj

   

Molnár Anna

nyelvtan verseny, Kisbér

1. hely (4. osztály)

   

Ferenczi Gábor, Heller

Barbara, Salamon Bence

csapata

Járási sakkverseny 3. hely

   
     
     
     

 

2018/19-es tanév

Területi, járási versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek