Immár sokadik alkalommal vesznek részt iskolánk tanulói a Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei fordulóján. Idén sem volt ez másként, ugyanis nyolc tanuló mérettette meg magát iskolánkból a rangos versenyen. Voltak, akik először próbálkoztak, mások viszont rutinosan álltak a kihívás elé.

Minden évben a 15 legeredményesebb tanuló meghívást kap a megyei eredményhirdetésre. Idén iskolánkból Kertész Mátyás Árminnak volt ebben része, aki a tavalyi 12. helyezését idén a 4-dikre javította. Ezúton gratulálunk neki, és a további versenyekhez sok sikert kívánunk.

g

Meg szeretném köszönni azok munkáját is, akik bátran vállalták a kihívást még akkor is, ha nem voltak hivatalos formában külön díjazva. Ebben a versenyben ők is a nyertesek közé tartoznak, aminek gyümölcsét a későbbiekben kamatoztathatják. Nekik is kívánunk további eredményes munkát a tanév hátralévő részében.

 

Mór Mária szaktanár