A MOZAIK országos tanulmányi verseny természetismereti döntőjében első helyezett lett iskolánk 6. osztályos tanulója, Jámbor Bence.

Az írásbeli döntőt április végén rendezték. A tanulók a győri Révai Miklós Gimnázium épületében töltötték ki a feladatlapokat. Ezt a szegedi központba küldték és az öt régióközpont eredményét összesítve állították fel az országos rangsort. Iskolánkból Jámbor Bence első helyezett, osztálytársa Kertész Mátyás 11. helyezett lett az országos listán.

A szegedi eredményhirdetésre a hat legjobban teljesítő diákot hívták meg. Bence családi program miatt nem tudott részt venni a díjátadón, ezért a postán elküldött ajándékot iskolánk igazgatójától vehette át.

A verseny szabályai szerint az első helyezettet felkészítő tanár is részesül elismerésben. Benis István tanár úr oklevelet és könyvet kapott munkája elismeréséül.

Mozaik2013

Gratulálunk a kiváló eredményhez!