A Kisbéri Kistérségi Gyermekjóléti Központ pályázati hirdetésére nagyon sok iskolás tanuló kapta fel a fejét. És ez így is van rendjén, hiszen a rajzpályázat témája „Kedvenc iskolai élményem”. Ki ne szeretne rajzolni azokról a pillanatokról, amelyek érdekesebbé, izgalmasabbá teszik az iskolai életet. A beküldött pályaművek leginkább a tízperces szünet örömeit, az osztálykirándulások kalandjait, vagy más tanórán kívüli tevékenységet ábrázoltak. De akadtak szép számmal olyanok is, amelyek egy-egy izgalmas tanórát jelenítettek meg. A szorgalmas munka meghozta gyümölcsét: iskolánk több tanulóját is dobogóra helyezte a zsűri. Ők, április 23-án ünnepélyes keretek közt vehették át oklevelüket és értékes ajándékaikat a Kisbéri Wass Albert Művelődési Központban rendezett kiállítás megnyitóján. De senki sem maradt elismerés és ajándék nélkül. A szakszolgálat munkatársai iskolánkba érkezve, minden tanulót megajándékoztak igényes munkájáért.

 

 

Eredményeink:

1.o.

Pekács Melánia 1.hely

Andrejkovics Jázmin 2.hely

2.o.

Bakai Borbála 1.hely

Iván Judit 2.hely

3.o.

Egri Noel különdíj

Ferenczi Júlia Flóra különdíj

4.o.

Kozma Kristóf 1.hely

Szadai Zsófia 2.hely

Pordán Zoé 3. hely

Weilandics Kira Katalin különdíj

Székely Emese, mk.vez.