2017/18-as tanév

Területi, járási versenyek

Megyei versenyek

Országos versenyek

Egri Noel

"Klímaváltozás" rajzverseny

1. hely

Heller Barbara

Betlehem készítő verseny,

Győr

Különdíj

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Egri Noel

1. hely (2. oszt.)

Szimler Patrícia

mesemondó, Bs

1. hely (7-8. oszt.)

 

Varga Tamás

Teleki Földrajz

8.hely

Nemzetiségi rajzverseny

Molnár Dávid

különdíj (3. oszt.)

Ábrahám Dávid János

mesemondó, Bs

3. hely (5-6. oszt)

 

Cseszneg Dorina

Teleki Földrajz

3.hely

 

Molnár Rebeka

mesemondó, Bs

3. hely (5-6. oszt)

Cseszneg Fanni

Kaán Természetismeret

8.hely

 

Varga Ádám

mesemondó, Bs

1. hely (3-4. oszt)

Tóth Martin

Kaán Természetismeret

5.hely

 

Nagy Csenge

mesemondó, Bs

2. hely (3-4. oszt)

Hajnal Brigitta

Kaán Természetismeret

3.hely

 

Bakai Borbála

mesemondó, Bs

2. hely (1-2. oszt)

Molnár Rebeka

Kaán Természetismeret

2.hely

 

Csóka Emerencia

mesemondó, Bs

1. hely (1-2. oszt)

Kokas Nikoletta

Kaán Természetismeret

1.hely

 

Szadai Zsófia

mesemondó, Bs

3. hely (3-4. oszt)

 

 

 

Ferenczi G., Heller B.,

Salamon B. csapata

Járási sakkverseny

1. hely

Takács Dominik

Ifjú Fizikus

2.hely

 

Ábrahám Dávid

Járási sakkverseny 2. hely

Karkuczka Soma

Ifjú Fizikus

5.hely

 

Sajkás Dominik

Járási sakkverseny 3. hely

Víz világnapi rajzverseny

Molnár Dávid

1. hely (3. oszt.)

 

Rézfúvós verseny

Molnár Csanád

ezüst fokozat

Víz világnapi rajzverseny

Egri Noel

2. hely (2. oszt.)

 

Ábrahám Dávid

Benedek Elek

mesemondó Bsz.

3. hely (5-6. oszt.)

Víz világnapi rajzverseny

Láng Jázmin

3. hely (2. oszt.)

 

Molnár Rebeka

Benedek Elek

mesemondó Bsz.

1. hely (5-6. oszt.)

Tűzmegelőzési rajzverseny

Egri Noel

1. hely (2. oszt.)

 

Varga Ádám

Benedek Elek

mesemondó Bsz.

3. hely (3-4. oszt.)

Tűzmegelőzési rajzverseny

Láng Jázmin

2. hely (2. oszt.)

 

Iván Judit (1. oszt.)

Járási rajzverseny 1. hely

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Babusák Darina

1. hely (6. oszt.)

 

Bakai Borbála (1. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Iván Boglárka

2. hely (6. oszt.)

 

Hadas Zsigmond (1. oszt.)

Járási rajzverseny 3. hely

 

Tűzmegelőzési rajzverseny

Babusák Roland

különdíj (3. oszt.)

 

Egri Noel (2. oszt.)

Járási rajzverseny 1. hely

Aranykocsi rajzverseny

Egri Noel

1. hely (2. oszt.)

 

Ferenczi Júlia Flóra (1. oszt.)

Járási rajzverseny 3. hely

Aranykocsi rajzverseny

Bakai Borbála

3. hely (1. oszt.)

 

Safranyik Eszter (3. oszt.)

Járási rajzverseny 1. hely

Aranykocsi rajzverseny

Molnár Dávid

különdíj (3. oszt.)

 

Szadai Zsófia (3. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

 

Víz világnapi rajzverseny

Benczik Hanna

1. hely (3. oszt.)

 

Cseszneg Kata (4. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

   

Kauba Katalin (5. oszt.)

Járási rajzverseny 3. hely

   

Iván Boglárka (6. oszt.)

Járási rajzverseny 2. hely

   

Molnár Rebeka

Mesemondó, Ászár

2.helyezés (5-6.kcs.)

   

Egri Noel

versmondó, Bs

2. hely (1-2. oszt.)

   

Molnár Rebeka

versmondó, Bs

1. hely (3-4.. oszt.)

   

Takács Dominik

versmondó, Bs

3. hely (7-8. oszt.)

   

Varga Ádám

mesemondó, Bs

2.hely (3-4. oszt.)

   

Cseszneg Fanni,

Hajnal Brigitta és

Tóth Martin

csapata

természetismeret 6.o.,

Kisbér.

1.hely

   

Kokas Nikoletta,

Molnár Rebeka és

Ősz Réka

csapata

természetismeret 5.o.,

Kisbér.

1.hely

Molnár Rebeka

Legjobb

előadói díj

   

Molnár Anna

nyelvtan verseny, Kisbér

1. hely (4. osztály)

   

Ferenczi Gábor, Heller

Barbara, Salamon Bence

csapata

Járási sakkverseny 3. hely