Iskolánk tanulói a szeretet ünnepére készülve karácsonyi hangulatot varázsoltak a Faluházban december 20-án. A műsort Czunyiné Dr. Bertalan Judit országgyűlési képviselő nyitotta meg, aki ajándékot is hozott a település karácsonyfája alá. A jó hír, melyet bejelentett, a sikeres óvodaépítési pályázat, amely az iskola terjeszkedését is elősegíti, hiszen ennek kapcsán két új tanteremmel bővülhet az intézmény. A Képviselő Asszony elismerőleg szólt az iskolában folyó szakmai munkáról, kiemelte az innovatív tevékenységet, az eredményes pályázati munkát is. Ennek köszönhetően új digitális tartalmakkal és eszközökkel bővülhet az intézmény a jövőben.

 

 

A műsort az énekkarosok kezdték és ők is zárták. A gyönyörű karácsonyi dalok között megtekinthettünk egy részletet Lázár Ervin meséjéből, mely a szeretetre hívta fel a figyelmet. Diákjaink az ünnepkörhöz kapcsolódó számokat játszottak többféle hangszeren: zongorán, klarinéton és trombitán. Az első osztályosok bátran és ügyesen adtak elő egy önálló blokkot versekből és dalokból. A műsorral kívántunk a szülőknek, nagyszülőknek és településeink lakóinak áldott, boldog karácsonyt.