Advent hangulatát, a várakozás idejét az - immár hagyományossá vált - adventi vásárunkkal is fokoztuk. A gyerekek ebben az évben is nagyon várták már. Hetek óta gyűjtögették zsebpénzüket, hogy szeretteiknek kedveskedhessenek karácsonykor egy-egy apró ajándékkal. Sok szép ünnepi dísz, vagy praktikus használati tárgy közül választhattak.

Persze saját maguk kényeztetése sem maradt el. Ebben az évben is sláger volt a forró csoki és a sütinyalóka, de szívesen vásárolták a minikuglófot, muffint, mézeskalácsot, bejglit, diós piramist, linzereket és kókuszos süteményeket is.

Nagyon köszönjük a szülők által küldött felajánlásokat és a pedagógusok által készített portékákat. Külön köszönet Anikó néninek, aki az egészet kézben tartotta és az árusítást vállalta, valamint Bea és Jutka néninek, akikkel együtt folyamatosan biztosították a megfelelő utánpótlást.

A vásár jótékony célú, a bevételt iskolánk javára, tanulóink programjaira fordítjuk. Köszönet érte!