Fekete Istvánra, iskolánk névadójára emlékeztünk: 1900.01.25-én született – 119 éve. Az volt a célunk, hogy a 2 új futópadunkat „felavatva” iskolánk tanulói fussanak 119 km-t. Sikerült is, sőt, egy kicsit többet teljesítettünk. Összesen 138 kilométert hozott össze 26 diák és 2 tanár. Kiemelkedik a csapatból Zsebő Bence, aki 18 km-t teljesített - több részletben - a nap folyamán.

Köszönöm kollégáimnak - Benis Istvánnak, Rumán Sándornak és Molnár Gábornak - hogy támogattak a szervezésben és a kivitelezésben. Nem kérdés, hogy jövőre hány kilométert kell futnunk!

 

 

Az 5. osztályosok robotika szakkörön Fekete Istvánra emlékeztek: állatregényeinek alakjait keltették életre. Cseszneg Kata és Medve Emma Hú-t és Ci-nyí-t készített, Varga Hunor és Egri Olivér Kelét, Szabó Péter egy szarvasbogarat, Szabó Viktor és Mansberger Zolta egy mozgó baglyot készített.

 

 

Székely Márton, intézményvezető-helyettes